Leerkrachten

Cecilia de Bruyn

leerkracht groep 1-2a en 1-2e

Meer info

Jasper van der Burgh

leerkracht groep 1-2a en ICT-coördinator

Meer info

Anita de Rijk

leerkracht groep 1-2b

Meer info

Karin Sommen

leerkracht groep 1-2c

Meer info

Ayleen Hibbeler

leerkracht groep 1-2c

Meer info

Maaike Pool

leerkracht groep 1-2d

Meer info

Maartje van der Meer

leerkracht groep 1-2d

Meer info

Monique van Oerle

leerkracht groep 1-2e

Meer info

Noa de la Fuente

leerkracht groep 3a en 3b

Meer info

Evelien Veenstra

leerkracht groep 3a

Meer info

Mitamarian van Leeuwen

leerkracht groep 3b

Meer info

Monique Alink

leerkracht groep 4a

Meer info

Monique Fraeyhoven

leerkracht groep 4a en 4b

Meer info

Anita Nauta

leerkracht groep 4b

Meer info

Jacqueline Sisselaar

leerkracht groep 5a

Meer info

Ellen Knol

leerkracht groep 5a en 5b

Meer info

Yanthe Zijlstra

leerkracht groep 5b

Meer info

Cathy Buijs

leerkracht groep 6a

Meer info

Zeynep Ergün

leerkracht groep 6a

Meer info

Esther Geerling

leerkracht groep 6b

Meer info

Anja Siekman

leerkracht groep 6b

Meer info

Natascha Muskiet

leerkracht groep 7a

Meer info

Monique van Dijk

leerkracht groep 7a

Meer info

Celine Pesschier

leerkracht groep 7b

Meer info

Ineke Kick

leerkracht groep 8b

Meer info

Maurice Kinkel

leerkracht groep 8a

Meer info

Nina Wendels

leerkracht groep 8b

Meer info

Krista Mol

vakleerkracht gymnastiek

Meer info

Romy van Dijk

vakleerkracht gymnastiek

Meer info

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Barbara Fiene

ondersteuner groep 3, 7, 8

Meer info

Marlene de Haan

ondersteuner groep 1-2

Meer info

Nick Bijl

ondersteuner groep 5 en 6

Meer info

Ayleen Hibbeler

ondersteuner groep 1-2

Meer info

Jeannette Nooter

ondersteuner groep 3 en 4

Meer info

Ondersteunend Personeel

Heidi LaPorte

schoolassistent

Meer info

Patricia Vandenberg

schoolassistent

Meer info

Mirjam Barendrecht

schoolassistent

Meer info

Alie Verlaan

management assistent

Meer info

Caroline Rink

TSO-coördinator

Meer info

Begeleidingsteam

Ineke Matthesius

Intern begeleider 1-2, 3

Meer info

Severine Doornekamp

Intern begeleider groep 4, 5, 6

Meer info

Judith van Ittersum

Intern begeleider groep 7, 8

Meer info

Bouwcoördinatoren

Anita Nauta

bouwcoördinator groep 1-2, 3, 4

Meer info

Esther Geerling

bouwcoördinator groep 5, 6, 7, 8

Meer info

Directie

Angelique Levy

Directeur

Meer info

Esther Geerling

Adjunct-directeur

Meer info